Mega Bloks DPJ56 Letiště

Mega Bloks DPJ56 Letiště. Představivost nezná mezí a možnosti se stavebnicí Letiště od Mega Bloks jsou téměř neomezené. Postavte si z kostek, speciálních tvarů a velkých stavebních bloků velké letiště, které bude odbavovat lety do celého světa. Vaše děti se stavebnicí zažijí výjimečná dobrodružství. Postavte ...

detailní popis »
Kód produktu : DPJ56MAT Výrobce : Mega Bloks
Záruka : 24 měsíců Kategorie : Mega Bloks kostky
Dostupnost: Expedujeme do 7 dnů i
Cena s DPH:807,10
Cena bez DPH:667,00

Mega Bloks DPJ56 Letiště
Mega Bloks DPJ56 Letiště

Detailní popis Mega Bloks DPJ56 Letiště

Mega Bloks DPJ56 Letiště. Představivost nezná mezí a možnosti se stavebnicí Letiště od Mega Bloks jsou téměř neomezené. Postavte si z kostek, speciálních tvarů a velkých stavebních bloků velké letiště, které bude odbavovat lety do celého světa. Vaše děti se stavebnicí zažijí výjimečná dobrodružství. Postavte letiště včetně kontrolní věže. Pak už stačí posadit pilota na jeho místo v letadle a druhou postavičku nechat řídit letový provoz z kontrolní věže. Otevřete hlavní bránu letiště a dovolte kamarádům doručit zásilku příjemci nebo si vyzvednout cestovní zavazadlo. Hračky jsou určeny pro malé ručičky vašeho dítěte, aby rozvíjely jeho jemnou motoriku a myšlení. Lze kombinovat s dalšími sadami od Mega Bloks pro předškolní děti. Věk 1 - 5 let.

Produkt Mega Bloks DPJ56 Letiště zařazen v těchto kategoriích

Podobné produkty: Mega Bloks DPJ56 Letiště

Mega Bloks FB 123 kostky DLH85

Mega Bloks FB 123 kostky DLH85

Mega Bloks FB 123 kostky DLH85. Stavění a čísla dávají dohromady ohromnou zábavu díky 1-2-3 Count od Mega Bloks First Builders! Nyní se vaše dítě může naučit počítat do 10, jakmile začne stavět s 20 kostičkami First Builders, které můžete ozdobit čísly 0 až 9, stejně jako speciálními piktogramy, které usnadňují počítání! Použijte pestrobarevné bloky a speciální tvary pro stavbu vysokých věží, číselných řad, nebo čehokoliv jiného, co vás napadne.  Věk 1 - 5 let. 

Cena329,20
Dostupnost: Expedujeme do 5 dnů i
Detail